Agencja ITBC Communication poinformowała o podpisaniu umowy na realizacj...

on May 29 | in Miscellaneous | by admin

Demo Download Template/Theme
Cost: 
_yoast_wpseo_linkdex
Developer: 
_yoast_wpseo_linkdex

Agencja ITBC Communication poinformowała o podpisaniu umowy na realizację kompleksowej kampanii informacyjno-promocyjnej związanej z pierwszą publiczną ofertą akcji spółki AS-BAU S.A.

Nowy klient agencji prowadzi działalność deweloperską od 1998 roku na terenie Dolnego Śląska, a w szczególności Wrocławia. IPO o wartości 60-75 mln zł i debiut na warszawskiej GPW planowane są na II kwartał 2008 roku. Osobą odpowiedzialną za projekt ze strony ITBC Communication jest Daniel Kordel.

AS-BAU S.A. jest jednym z najbardziej doświadczonych deweloperów działających we Wrocławiu. Spółka prowadzi kompleksowe projekty realizacji osiedli mieszkaniowych na dużych powierzchniach, uzupełnianych o lokale o charakterze usługowo-handlowym i rekreacyjnym.

Główni akcjonariusze firmy zasiadają jednocześnie w jej władzach. Stanisław Haczkiewicz (41,01% głosów na WZA pełni funkcję prezesa zarządu, a Andrzej Kłos (41,01% głosów na WZA przewodniczącego rady nadzorczej. Trzecim z akcjonariuszy jest Jozef Kwiatkowski (17,98% głosów na WZA, członek rady nadzorczej. W 2006 roku spółka miała 14,2 mln zł przychodów ze sprzedaży i 1,1 mln zł zysku netto, a suma aktywów wyniosła 49,4 mln zł. Rok 2007 spodziewa się zamknąć z przychodami rzędu 40 mln zł i zyskiem netto na poziomie 7,5 mln zł.

Źródło: PR News

Lublin ogłoszenia motoryzacyjne

Scroll to top