PlusBank - Lokata na start-lokata dwuwalutowa

on February 19 | in Miscellaneous | by admin

Demo Download Template/Theme
Cost: 
_yoast_wpseo_linkdex
Developer: 
_yoast_wpseo_linkdex

PlusBank przekonuje swoich klientów do nowoczesnego sposobu zawierania umów lokat terminowych. Dlatego od 14 lutego br. zostaje aktywny nowy moduł do zdalnego ustanawiania lokat internetowych, sporządzony dla osób ceniących sobie komfort i wygodę korzystania z najnowszych rozwiązań bankowości internetowej i mobilnej.

Co więcej, od 14 lutego br., PlusBank podnosi oprocentowanie depozytów internetowych, zachęcając do skorzystania z propozycji produktów depozytowych przy użyciu urządzeń stacjonarnych i mobilnych na stronie plusbank.pl.

Sprawdź >> Pko kredyt hipoteczny

e-LOKATA to artykuł dla osób ceniących prędki, pewny i prosty proces zawierania umów bez potrzeby wizyty w oddziale operacyjnym banku. Aby założyć e-LOKATĘ wystarczy posiadać dostęp do Internetu, wypełnić formularz oraz dokonać przekazu środków na wskazany numer konta lokaty. Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 zł. Użytkownicy mają opcję zawierania umowy na wyznaczony przez siebie czas, tj. od 7 dni do 12 miesięcy ewentualnie wybrać opcję automatycznego odnowienia lokaty.

Scroll to top